Služby

Tesařské práce

Pro lokality Brno a Brno venkov, Jižni Morava

Nabízíme Vám své odborné tesařské dovednosti získané zkušenostmi ze všech našich realizací stavebních prací. Naším úkolem je zhotovování, údržba a opravy dřevěných konstrukcí a jejich prvků. Tesařské práce nabízíme nejen ve městě Brno, ale i v okolních oblastech.

Tato činnost zahrnuje širokou škálu prací se dřevem, tedy i znalost všech používaných materiálů s ohledem na klimatické a povětrnostní podmínky. Tímto Vám garantujeme, že námi odvedená práce je profesionální a kvalitní.

Více informací

Klempířské práce

Pro lokality Brno a Brno venkov, Jižni Morava

Nedílnou součástí stavebních činností firmy Pavla Pařízka z Brna jsou klempířské práce. Naším úkolem je zhotovení různorodých plechových výrobků.

Tato práce zahrnuje širokou škálu prací s plechem, tedy i znalost všech používaných materiálů s ohledem na klimatické a povětrnostní podmínky. Tímto Vám garantujeme, že námi odvedená práce je profesionální a kvalitní.

Více informací

Pokrývačské práce

Pro lokality Brno a Brno venkov, Jižni Morava

Pokrývač Brno - Pavel Pařízek nabízí klempířské a pokrývačské práce. Pokrývačské práce patří v oblasti stavebních prací mezi činnosti finální. Nejedná se však o jednoduchou a rychlou pracovní činnost.

Tato práce je velmi ovlivněna proměnou počasí, ovšem už ani ona není pouze sezónní, ale provádí se celoročně (až na výjimku opravdu mrazivého počasí, kdy se většina materiálu vzhledem k životnosti a stálosti nesmí od určitého stupně pod nulou používat).

Více informací

dřevostavby a chaty

Pro lokality Brno a Brno venkov, Jižni Morava

Nově stavíme chaty, stavba chat formou dřevostavby, libovolný rozměr stavby chaty, jedno nebo dvoupodlažní, chata postavena systémem difuzně otevřený, materiál kvalitní KVH profilu, standardní střecha plechová (možnost zvolit libovolnou krytinu dle domluvy)

Vše dle domluvy a požadavku zákazníka

Více informací
© 2024 Střechy Pařízek | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
facebook-official